İşlemler Hakkında

Mobil hat bakiyenizi bozdurmak için MOBİL ÖDEME BOZDUR sayfasına tıklayarak formu eksiksiz doldurun gönderin. Gönderdikten sonra canlı desteğe bağlanarak doldurduğunuzu belirtin. Form kontrol edildikten sonra tarafınızı onaylamanız gereken sms gelicek mesajı EVET yazarak cevapladıktan sonra işleminiz gerçekleşecek ve ücret belirttiğiniz banka hesabına gönderilecek.

 

Steam cüzdan kodunuzu nakite çevirmek için STEAM CÜZDAN BOZDUR sayfasına tıklayarak açılan formu eksiksiz doldurun ve gönderin. Formu gönderdikten sonra canlı desteğe bağlanarak formu doldurduğunuzu belirtin. Gönderdiğiniz steam kodları kontrol edildikten sonra ücreti belirttiğiniz banka hesabına gönderilecek.

 

TTNet bakiye bozdurmak için öncelikle playstore.com adresinde üyeliğinizin olması gerekiyor. Üye olmak için TIKLAYIN üye olduktan sonra canlı desteğe bağlanarak TTNet bozdurmak istediğinizi belirtin. Yetkililer tarafından playstore.com sitesinden seçilen ürünler link olarak canlı destekten verilecek. Linke tıklayarak ürünleri alın ve TTBET BAKİYE BOZDUR sayfasına tıklayarak formu doldurup gönderin. Ücretler kontrol gereği max. 2 saat sonra gönderilir.

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir